Rrahje ndërmjet vëllezërve në Prishtinë

1 min read

 

Gjithçka filloi pas një mosmarrëveshjeje ndërmjet dy vëllezërve nga Prishtina.

Sipas Policisë dje rreth orës 10:20 është raportuar se i dyshuari pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Ata fillimisht shkuan në spital për t’i mjekuar plagët e pastaj u nisën për në stacionin policior.

“Të njëjtit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt”, ka brë të ditur policia./21Media