Seks për para, arrestohen dy persona

1 min read

 

Një burrë dhe një grua janë arrestuar pasi që dyshohet se të njëjtit në këmbim të parave kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Sipas Policisë rasti “marrje me prostitucion” ka ndodhur më 14 maj të këtij viti në Gjilan.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë liruar dhe rasti të dërgohet në gjykatë./21Media