Rrokulliset një autobus, 5 të lënduar

1 min read

Pesë persona janë lënduar pasi një autobus është rrokullisur në rrugën për Manastir në Maqedoninë e Veriut.

5 udhëtarët kanë marrë lëndime të lehta trupore, kanë konstatuar mjekët pas kontrollimit të tyre dhe tashmë janë lëshuar në shtëpi, raporton TV21.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer policia, ndërkaq komunikacioni në këtë drejtim është duke u zhvilluar në një drejtim./TV21