Sabri Fejzullahu së shpejti vjen me një bashkëpunim

1 min read

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Përmes një postimi në ”InstaStory”, artisti ka bërë të ditur se projektin e ri do ta sjell në bashkëpunim me artistin, Noga.

Ndërsa, ky i fundit ka bërë të ditur se kënga e re do të titullohet ”Dashni” dhe do të publikohet së shpejti.

Projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu është ”Me zemer nga Kosova”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me artistët si Sinan Vllasaliu, Teuta Selimi, Gili dhe Edona Llalloshi. Kënga është realizuar për festat e fundvitit./21Media