Salihu: Nuk është që LDK-ja s’ka ditë me shti dreqin në shishe

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Sipas Salihut, LDK-ja po luan me kartën e viktimizimit

I ftuar në emisionin debatues “Click” të RTV21, ishte gazetari Fitim Salihu, i cili foli për qëndrimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës në negociatat me Vetëvendosjen.

Sipas tij LDK-ja nuk është e pa sherr dhe duke u bazuar në përvojat e koalicioneve tjera qeveritare të saj, ”Nuk është që LDK-ja s’ka ditë me shti dreqin në shishe”.

Salihu tutje ka thënë se,  LDK-ja po luan me kartën e viktimizimit edhe në negociatat që po i ka me VV-në. /21Media