“Se marova” kënga e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Vëlla e motër, Nexhat dhe Remzie Osmani, kanë finalizuar një projekt të ri muzikor.
“Se Marova”, mban titullin kënga e tyre e re që do të vijë e shoqëruar me videoklip.
Në Instagram është bërë e ditur se kënga do të publikohet të mërkurën në ora 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by iAM Artist (@iamartistofficial)


Ndryshe, Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani më 2 shkurt sollën këngën “Moj Dashni”, që deri tani ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button