Së shpejti familjes Sayisman do i shtohet edhe një fëmijë.  Çifti i njohur i showbizit, Almeda Sayisman dhe Tolgahan Sayışman, do të bëhen prindër për herë të dytë. Ata do të bëhen me një vajzë të cilën do ta quajnë Alina.

Almeda e cila është në muajin e nëntë të shtatzënisë, ka publikuar në Instagram një fotografi ku shfaqet me një fustan bojëqielli ku në sy bie barku i rrumbullakosur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Me fotografinë e publikuar, Almeda ka njoftuar se ka hapur kanalin e saj në Youtube.

Në videon e parë që ka publikuar, Almeda ka treguar se çfarë ka në çantën e lindjes.

https://www.youtube.com/watch?v=N1XKwea8jtM

Kujtojmë që, Almeda Abazi-Sayisman dhe Tolgahan Sayisman janë martuar në vitin 2017, kurse, në vitin 2019 janë bërë prindër të djalit-Efehan./21Media