Shakira dhe Pique bashkë në një shfaqje të re televizive

Lajmet për Shakirën dhe Gerard Piqué janë ende në rend të ditës. Nga Spanja vjen lajmi për një program të ri në ekranin e vogël ku të dy do të kenë një rol shumë të rëndësishëm.

Ka qenë gazetarja Marina Esnal ajo që ekskluzivisht për gazetën La Razón ka konfirmuar këtë lajm që i ka intriguar të gjithë, përcjell portali rtv21.tv

Sipas saj, kanali Televisión Española po përgatit një emision të quajtur “Unaza prej ari” . Një hapësirë e ngarkuar për shqyrtimin e martesave dhe çifteve më të shquara në skenën sociale spanjolle.

Siç siguron artikulli, duket se Pique dhe Shakira janë përfshirë në listën e të famshmëve. Sidomos pas ndarjes së tyre të diskutueshme.

“Një prej tyre do të jetë ai i Shakirës dhe Piqué, të cilët do të jenë protagonistët e një prej episodeve.”, thuhet në një pjesë të shkrimit në La Razón .

Për momentin, projekti është vetëm në fillimet e tij dhe nuk ka një datë se kur do të fillojë transmetimi. Ajo që duket si një fakt i konfirmuar është se futbollisti dhe këngëtarja nuk do të shpëtojnë nga rrjeti i TVE-së për të bërë publike të mirat dhe më pak të mirat e martesës së tyre./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button