Shënon gol Irlanda e Veriut

Tanimë është barazuar rezultati në përballjen mes Irlandës së Veriut dhe Kombëtares së Kosovës, ku nikoqirët kanë gjetur golin e parë të ndeshjes.
Irlanda e Veriut ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen si vendas kundër Kosovës, përmes golit të shënuar nga Gavin Whyte.
Whyte barazon rezultatin për irlandezët veriorë në minutën e 82’ të ndeshjes.

Back to top button