Shi e breshër në “Bardhosh” të Prishtinës

Shi dhe erëra të fuqishme kanë përfshirë Kosovën pasditen e së dielës

Edhe në Prishtinë, reshjet e mëdha të shiut janë shoqëruar edhe me breshër.

Në fshatin ‘Bardhosh” të Komunës së Prishtinës rrugët janë mbuluar nga shiu dhe breshëri.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button