SHKUP: “KY DIMËR DO TË JETË MË TË VËSHTIRI PAS LUFTËS SË DYTË BOTËRORE”(Video)

Kryeministri i MV Dimitar Kovaçevski dhe Presidenti, Stevo Pendarovski përsëritën sot se na pret dimri më i vështirë. Përgatitje e të gjitha resurseve të shtetit për prodhim maksimal të energjisë vendore do të jetë qëllimi i Qeverisë në periudhën e ardhshme, bëri të ditur Kovaçevski pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit të Sigurisë./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button