Shkurte Fejza me një mesazh për Ditën e Gruas

 
Këngëtarja Shkurte Fejza ka përcjell një mesazh për ndjekësit në rrjetet sociale në Ditën Ndërkombëtare të Gruas.
Ajo ka thënë se gratë kanë nevojë për dashuri dhe shumë respekt. Tutje, Fejza ka thënë se në këtë ditë të shënuar duhet të dhurojmë sa më shumë respekt e dashuri.
“Urime 8 marsi dita e gruas. Për të gjitha gratë, për të gjitha Nënat që rritët dhe edukuat fëmijët dhe zhvilluat botën që në disa raste u soll padrejtësisht ndaj juve”, ka shkruar Fejza në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)


Çdo vit më 8 Mars, shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas./21Media

Back to top button