“Shpirti jem” publikohet nga Magrib Muçiqi

1 min read

Këngëtari Magrib Muçiqi publikoi së fundmi publikoi projketin e ri të titulluar “Shpirti jem”.

Kjo këngë u publikua edhe me videokliop të realizuar nga VulaFilms, shkruan rtv21.tv

Për muzikën dhe orkestrimin e këngës është kujdesur Blerim Haziri, kurse tekstin e ka shkruar Arben Beha.

Nga vet mbiemri i këngëtarit mund të dihet se ai i përket  familjes të madhe Muçiqi që njihet për këngëtarët si, Nystret Muçiqi, Afrim Muçiqi, Albatrit Muçiqi, Albion Muçiqi.

Magribi ka vjet që merret me muzikë. /21Media