Shtatë persona rrihen mes vete

 

Pas një mosmarrëveshje, shtatë persona janë rrahur mes vete.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 00:50, në rrugën “Skenderbeu”, në Podujevë.

Gjashtë të dyshuar kanë kërkuar tretman mjekësor dhe më pas janë arrestuar. Kurse njëri nga të dyshuarit gjendet në arrati.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button