Pesha e substancës narkotike ishte 75 gramë

Pesha e substancës narkotike ishte 75 gramë

Policia kufitare në Vërmicë të Prizrenit, dje gjatë kontrollit në trupin e të dyshuarit shtetas të Shqipërisë ka gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Policia njofton se pesha e substancës narkotike ishte 75 gramë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.