Si duken sot “Maria” e ”Antonio” ?

Seriali “Për ty”, u prodhua në vitin 2002 dhe për publikun shqipëtarë është shfaqur në ekranin e RTV21.
“Për ty” që ishte i sinkronizuar në gjuhën shqipe dhe shumë shpejt u bë pjesë e pandashme e familjeve shqiptare.
Aktorët kryesorë të saj, ”Maria” dhe ”Antonio”, me siguri ju kanë mbetur në mendje të gjithëve, ani pse për dikë mund të jenë të panjohur për shkak ndryshimeve që kanë pësuar në pamjen e tyre.

Rolin e “Marias” e luante aktorja meksikane Ana De la Reguera, e cila tani është 45 vjeçare. Në rolin e “Antonios” ishte aktori meksikan Leonardo Garcia, i cili tani është 49 vjeçar.
Dyshja e njohur, vazhdimisht janë pjesë e projekteve të ndryshme filmike dhe me profesionalizmin e tyre arrijnë suksese të shumta.
Në vazhdim shikoni disa fotografi për të kuptuar se si duket tani ”Maria” dhe ”Antonio”./21Media


 

Back to top button