SUPERLIGA: Dukagjini fiton në kryeqytet

Prishtina humb dhe e rrezikon mbijetesën, Gjilani deklason Ulpianën
Dukagjini ka shënuar fitore të madhe sot ndaj Prishtinës në stadiumin “Fadil Vokrri”, në një prej dy ndeshjeve hapëse të xhiros së 32 të Superligës. Në takimin tjetër, Gjilani deklasoi Ulpianën.(E pergaditi-Art KUQI)./21Media

Back to top button