Skerdi publikoi projektin e ri

 

Artisti i njohur, Skerdi është shumë aktiv me projekte muzikore, të cilat pëlqehen nga fansat e tij.

Ai sot ka publikuar projketin e tij të ri që titullohet “Bespreme”, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe melodinë e këngës u kujdes Skerdi, kurse, videon e punoi Emanuel, shkruan rtv21.tv

https://www.youtube.com/watch?v=nNCkRL3JHBI

Kujtojmë se, këtë muaj Skerdi solli bashkëpunimin me Drenin të titulluar “Krejt”./21Media   

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button