Capital T ka gati këngën e re

 

Rep-artisti Capital T ka treguar se ka gati projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Artisti këtë sot e bëri të ditur përmes një postimi në instagram, ku ka zbuluar se kënga me titull ”Diego” do publikohet nesër në ora 16:00.

Ndryshe, “Fjalt e nënës” është projekti i fundit muzikor i Capital T. Projekti është publikuar më 13 nëntor dhe deri tani ka mbi 5 milionë klikime në Youtube./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button