Soni Malaj publikoi këngën e re

 

Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar sonte një projekt të ri muzikor.

“Autori” titullohet kënga e re nga Soni.

Tekstin dhe muzikën e ka punuar Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e këngës e ka bërë Ardian Kastrati.

Ky projekt i ri vjen në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button