Sonte dy super duele

Champions League vazhdon rrugëtimin në fazën me eliminim direkt dhe sonte në program janë dy ndeshje mjaft interesante.
Sigurisht që vëmendjen kryesore e merr dueli mes Interit dhe Liverpool, në stadiumin “San Siro”.
Takimi tjetër është ai ndërmjet Salzburgut dhe Bayern Munichut.
Të dyja takimet nisin nga ora 21:00./21Media

Back to top button