Sonte në Click intervistë me ambasadorin Kosnett

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Sonte në emisionin debatues “Click” në RTV21 mysafir do të jetë ambasadori amerikan, Philip Kosnett

Gjatë kësaj interviste do të kuptoni se çka mendon SHBA-ja, a duhet të padisë Kosova Serbinë për gjenocid?

Kosnett po ashtu flet për marrëveshjen e Uashingtonit, deklarohet rreth “non Paperit”, si dhe flet për investimet 20 vjeçare të SHBA-ve në Kosovë.

Për këto dhe shumë të tjera ndiqeni intervistën sonte nga ora 21:30 në RTV21./21Media