Stambolli i mbushur për finalen e madhe

Në Stamboll sonte zhvillohet finalja e madhe e kompeticionit më të fortë në Europë, UEFA Champions League, mes Interit dhe Manchester Cityt.

Shumë tifozë tashmë kanë mbërritur në Stamboll dhe janë të gatshëm për të përcjell finalen e madhe.

Pra, disa tifozë po shpresojnë që dikush t’u afrohet atyre dhe t’i shes biletën e finales së madhe që zhvillohet në stadiumin “Ataturk Olympic”./21Media

Back to top button