Stavileci: O as në gjysmëfinale s’kena me ju lon!

Blerand Stavileci flet për aderimet në “Fillimin e Ri ”

Na ndajnë vetëm 3 ditë nga data 11 qershori apo dita e zgjedhjeve dhe në mënyra të ndryshme secila parti po lobon për kandidatët e saj.

Së fundmi Blerand Stavileci nga PDK ka bërë një status të ri në Facebook, i cili duke përmendur aderimet e reja tha se as në gjysmëfinale nuk do t’i lënë, shkruan rtv21.tv

“Ni 10she për 10she me Yll. Kampionë edhe për Aderimet e Fillimit të Ri. Ooooo as n gjysfinale s’kena me ju lon!”, ka shkruar Stavileci në shkrimin e tij./21Media

 

 

Back to top button