“Strategjia kombëtare-A e kemi?”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Kraki: Strategji më të qartë kemi pas në Jugosllavi

Shoqata e Intelektualëve “Jakova” organizoi debat me Nezir Krakin, profesor i shkencave politike në Paris, me temën “Strategjia kombëtare – A e kemi?”.

Profesor Kraki foli për temat aktuale në Kosovë, si dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë si dhe taksën e vendosur ndaj produkteve serbe./21Media