Haradinaj takon përfaqësuesit e familjarëve të të pagjeturve

Ai premtoi angazhim për të pagjeturit në dialog dhe buxhet për të shoqatat për të pagjeturit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u takua me përfaqësuesit e familjarëve të pagjetur.

Në këtë takim ai u zotua se nuk do të ketë marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë pa e zgjatur dorën e pajtimit dhe pa u ndriçuar rastet e të pagjeturve.

Ai premtoi buxhet për Shoqatat e të pagjeturve./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button