Një rast i sulmit seksual është raportuar mbrëmë rreth orës 20:40 në Gjalovë.

Viktima ka raportuar se derisa ka qenë në rrugë ka takuar tre persona të panjohur, ku njëri prej tyre me dhunë ka filluar ta prekë dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa rasti vazhdon të hetohet./21Media