Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Një vajzë ka raportuar në polici së është sulmuar seksualisht nga një burrë.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 06:27 në Prizren.

“Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media