Sulmohet seksualisht një e mitur në Gjakovë

Një vajzë e mitur është sulmuar seksualisht nga një mashkull në Gjakovë. Rasti në Polici është raportuar nga babai i viktimës.
Rasti ka ndodhur dje rreth orës 11:45.
Sipas policisë, i dyshuari është intervistuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.
“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij e mitur, është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës./21Media

Back to top button