Sulmoi dy policë dhe shkaktoi dëme në stacionin policor, arrestohet

Sulmoi dy policë dhe shkaktoi dëme në stacionin policor, arrestohet

Dy zyrtarë policor janë sulmuar nga një qytetar në natën e 8 nëntorit rreth orës 23:30.

Po ashtu politika bën të ditur se i njëjti ka gjësendet në stacionin policor Jugu, Prishtinë.

I panjohuri është arrestuar është dërguar në mbajtje, pasi viktimat kanë pranuar trajtim. /21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button