Superliga e Kosovës, sytë te derbi mes Ballkanit dhe Dritës

Superliga e Kosovës i rikthehet aksionit sot me tri ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 12-të të këtij sezoni.

Të gjitha ndeshjet do të zhvillohen me fillim nga ora 13:00, ku sytë do të jenë te derbi mes Ballkanit dhe Dritës, raporton KosovaPress.

Po ashtu, ndeshje sot do të zhvillojnë edhe Gjilani e Prishtina.

Gjilani e pret në shtëpi skuadrën e Feronikelit ’74, kurse Prishtina është mysafire e Malishevës.

Back to top button