Superliga e Shqipërisë, derbi mes Vllaznisë dhe Teutës

Superliga e Shqipërisë rikthehet sot me dy ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 20.
Me fillim nga ora 13:45 do të fillojë ndeshja e parë e programit të sotëm mes Kukësit dhe Kastriotit, takim ky që zhvillohet në stadiumin “Zeqir Ymeri”.
Ndërkaq, pas kësaj përballje do të zhvillohet derbi mes skuadrës së Vllaznisë dhe kampionit aktual Teutës, ndeshje kjo që fillon nga ora 16:45.
Programin e plotë të ndeshjeve të sotme në Superligën e Shqipërisë.
13:45 Kukësi – Kastrioti
16:45 Vllaznia – Teuta

Back to top button