Superliga: Fillon me befasi (Video)

Sahiti, Zogiani dhe Mustafa analizojnë xhiron e parë të Superligës
Edicioni i ri i Superligës së Kosovës në futboll ka nisur me rezultate të papritura, ku disa prej skuadrave pretendente nuk arritën t’i fitojnë ndeshjet e tyre. Trajneri Muharrem Sahiti, opinionisti Visar Zogiani dhe futbollisti Argjent Mustafa, analizuan në emisionin “2me1” atë që ndodhi në xhiron e parë. (E pergaditi-Art KUQI)./21Media

Back to top button