SUPERLIGA: Gjilani fiton kryendeshjën

1 min read

Sot janë zhvilluar tri takime të xhiros së 15-të të Superligës së Kosovës në Futboll dhe janë arritur këto rezultate:

Drenica- Llapi 3:5

Gjilani- Drita 1:0

Ballkani- Malisheva 2:0.

Dy takime tjera të kësaj xhiroje janë zhvilluar të martën. (E pergaditi-Bajram SHALA)./21Media