Sveçla dhe Simiq debatojnë për rrugët ilegale në veri të vendit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, gjatë raportimit në komisionin parlamentar për Siguri, paralajmëroi rezultate konkrete për zbulimin e autorëve të sulmeve ndaj policisë në veri. Ministri Sveçla debatoi me deputetin e Listës Serbe, Sllavko Simiq, në lidhje për mbylljen e rrugëve ilegale në Leposaviq dhe në Zubin Potok./21Media

Back to top button