Takimi Rama-Basha

Sot do të zhvillohet takimi ndërmjet Edi Ramës dhe Lulzim Bashës

Me ftesë të Presidentit të Republikës, sot në orën 10:00, në Institucionin e Presidentit të Republikës do të zhvillohet takimi ndërmjet Edi Ramës dhe Liderit të opozitës, Lulzim Bashës, sipas një njoftimi te Presidencës.

Ky takim presupozin zgjidhjen e ngërçit politik mes dy partive kryesore të politikës shqiptare.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button