Taksisti sulmoi seksualisht një vajzë

Një vajzë ka raportuar në Polici se derisa ka qenë në veturën TAXI, i dyshuari kosovar – ngasësi, e ka ngacmuar me fjalë të ndryshme ka filluar ta prekë në pjesën e trupit (këmbë).

Sipas raportit ditor të Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button