Të enjten lansohet projekti i ri nga Bardhi dhe Azet

1 min read

Reperët Bardhyl Idrizi dhe Granit Musa, të njohur me emrat skenik Bardhi dhe Azet, kanë bërë të ditur se të enjten do të publikohet projekti më i ri i dyshes.

Mësohet se kënga do të jepet premierë në orën 23:59.

Kohë më parë, ndjekësit e dyshes aluduan se së shpejti do të publikohej diçka e re nga reperët, por që nuk ishte konfirmuar ende.

Bardhi bëri të ditur këtë lajm përmes një InstaStory, gjersa po shijon suksesin e këngës “A je”./21Media