Arrestohen dy të dyshuar në Ferizaj 

Arrestohen dy të dyshuar në Ferizaj 

Policia njofton se dje në rrugën “Tahir Sinani” në Ferizaj janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj, pasi që të njëjtit dyshohet se përmes kërcënimeve e kanë detyruar një të mitur që të marrë para në shtëpi dhe t’u jap të dyshuarve.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./21Media