Të shtëna me armë zjarri në Fushë Kosovë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sonte në në Fushë Kosovë.

Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha për portalin rtv21.tv ka konfirmuar se dyshohet që është shtënë në drejtim të një automjeti.

Ai ka theksuar se është duke u punuar intensivisht për këtë rast.

“Në vend të ngjarjes kanë dalur njësitet relevante policore, përfshirë ato të Reagimit të Shpejtë, dhe Njësia e Hetimeve. Sipas informacioneve fillestare dyshohet se në drejtim të një automjeti është shtënë me armë zjarri.Policia është duke kryer hetimet intensive dhe janë duke u trajtuar dëshmi në lidhje me rrethanat e këtij incidenti kriminal”, ka thënë Hoxha./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button