Teatër: “La Rrem” – kushtuar Muharrem Qenës

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

Mbrëmë në Teatrin Kombëtar u dha premiera e shfaqjes “LaRrem”, e cila i kushtohet jetës dhe veprimtarisë së artistit shumëdimensionalë, Muharrem Qena. Përmes personazhit kryesor “La Rrem”, jeta dhe vepra e Qenës u portretizua në dimensione të ndryshme si: aktor, këngëtar, regjisor, e dramaturg./21Media