Teletubbies befasojnë shikuesit, paraqiten në skenë pas 25 vjetësh

‘The Teletubbies’ kanë befasuar shikuesit e “Britains Got Talent” mbrëmë kur u shfaqën në audicione.
Duke u rikthyer në ekran për përvjetorin e tyre të 25-të, katër interpretuesit të luajtur nga: Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa dhe Po – kërcyen me hitet e Beyonces, ABBA dhe One Direction.
Grupi i njohur tërhoqi vëmendjen e gjyqtarëve të spektaklit, që  u ngrit në këmbë ndërsa dolën në skenë./21Media

Back to top button