Testi i kafesë së Vesa Lumës 2 orë para martesës

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Vesa Luma është ndër emrat e njohur të showbizit, e cila aktive po tregohet edhe në rrjete sociale, ku po publikon pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, artistja ka publikuar një video kur ka bërë provën e kafesë, 2 orë para martesës së saj, shkruan rtv21.tv

Ajo ka shkruar se videon e atyre momenteve të provës së kafesë e ka marrë dhuratë nga motra e saj, e cila siç ka theksuar Vesa, e ka ruajtur çdo moment të dasmës së saj.

“2 ore para marteses -prova e kafes. Kjo video ishte epike.. testi i kafes ne shtepi pak ore para marteses,stresi ne fytyren time dhe e lumturia ne fytyren e nanes. Perqafime per krejt nuset e ketij vit eshte shume mire ma besoni”, ka shkruar artistja krahas videos së publikuar në instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Ndryshe, Vesa Luma është martuar me artistin Big Basta në vitin 2015, ndërsa janë bërë prindër për herë të djalit, Lian në vitin 2016. Ka disa vjet që artistët po jetojnë në Zelandën e Re./21Media