Teuta Krasniqi feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbushi

 
Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi sot feston ditëlindjen e 39-të. Në këtë ditë të veçantë ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarët, shoqëria dhe fansat e saj.
Një urim të veçantë e mori nga motra e saj, Bubulina e cila në Instagram publikoi një imazh të realizuar në fëmijëri.

Teuta gjithmonë është pëlqyer në secilin rol të saj. Roli që ia vulosi suksesin Teutes në publikun kosovar ishte ai i Sarandës te ‘Kafeneja Jonë’.

Kujtojmë se, ajo është nënë e dy vajzave, Tarës dhe Kaias./21Media
Back to top button