Thaçi krenohet me “Toskanën kosovare”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Presidenti i Kosovës tash më e ka bërë zakon që t’i promovojë bukuritë dhe pasuritë e vendit në llogarinë e tij “Facebook”.

Këtë të diel ia ka kushtuar vreshtave të Rahovecit, duke thënë se është krenar me “Toskanën kosovare”.

“Jemi të bekuar me bereqetin e tokës sonë. Këto vreshta në Rahovec, të mrekullueshme i ka bërë puna, djersa dhe mundi i bujqve tanë”, ka shkruar Thaçi duke ia bashkangjitur edhe një video nga Rahoveci./21Media