Theren me thikë dy persona në Drenas

Dy persona janë therë me thikë të martën rreth orës 21:30 në Drenas.

Policia njofton se lidhur me rastin janë arrestuar tre të dyshuar.

“Njësitet relevante policore kanë dal në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe sekuestruar një thikë e cila dyshohet se është përdorur në rast dhe një telefon. Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.”, thuhet në njoftimin e policisë./21Media

Back to top button