Top prioritetet e Bedri Zeqirit nga LDK-ja për Shtimen

1 min read

Bedri Zeqiri nga Lidhja Demokratike e Kosovës po synon ta marrë postin e të parit në Shtime.

Në RTV21 Zeqiri sot shpalosi programin e tij qeverisës.

Zeqiri tha se programi i tyre është bazuar në 6 shtylla duke filluar nga zhvillimi ekonomik, zhvillimi i bujqësisë blegtorisë, infrastrukturës, arsimit shëndetësisë, kulturës rinisë dhe sportit./21Media