Tre burra në Gjilan dhunuan një grua

Policia arreston të dyshuarit

Tre persona në Gjilan dyshohet se kanë dhunuar një grua.

Sipas policisë rasti kishte ndodhur më 22 dhe 23 shkurt. Ndërsa, të dyshuarit dje janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, nën dyshimin se kanë dhunuar viktimën femër kosovare”, ka bërë të ditur policia./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button