Tri skuadra në garë për shërbimet e Pogbas

Aventura e Paul Pogba me Manchester United duket se ka arritur në fund.
Mesfushori francez nuk ka ndërmend të rinovojë me ‘Djajtë e Kuq’ dhe në verë, në transfertë të lirë, do të jetë një nga pjesët e çmuara në treg.
Siç raporton ‘Mirror’, janë tre skuadra të gatshme për të luftuar për francezin, Juventus, Real Madrid dhe PSG.
Lojtari do të preferonte të vishte fanellën e Realit shkruajnë mediat spanjolle.
 

Back to top button