Triumfojnë Liverpooli e City

Fitore të rëndësishme nga Liverpooli dhe Man.City

Skuadra e Jurgen Kloppit, Liverpooli sot shënoi fitore të rëndësishme ndaj skuadrës së Stoke Cityt, duke e mposhtur me rezultat 1:2, shkruan RTV21.TV

Për fitoren e Liverpoolit shënuan: Firmino dhe Coutinho, ndërsa për Stoke shënoi Walters.

Përvec kësaj ndeshjeje, edhe Manchester City shëonoi fitore ndaj Hull Cityt duke e mposhtur me rezultat të thellë 3:1, fitore kjo e rëndësishme për këtë skuadër./21Media

Back to top button